איך בוחרים מתנה ליולדת ?

איך בוחרים מתנה ליולדת ?

מתנה ליולדת....  | איך הכל מתחיל

9 חודשים ראינו אותה תופחת מיום ליום, הולכת וגדלה, מצבי רוח שמחים, מצבי רוח עצובים  וכן אנחנו לא שוכחים לה גם את הרגעים העצבניים כשפלטנו שטות שלא במקום... עכשיו בשעה טובה היא ילדה, כולנו מתרגשים ומחכים לראות אותה, שואלים לשלומה ולשלום התינוק, דואגים ומאושרים בשמחתה. התחושה הטבעית ביותר כשרוצים לבקר יולדת היא לרצות ולהעניק לה מתנה, שי או פינוק כלשהו, לא נעים להגיע אליה בידיים ריקות. אנחנו מרגישים צורך לתת ליולדת הרגשה של כל הכבוד עשית את זה, ילדת, עשית את אחד מהדברים הכי קשים ביקום, אנחנו יודעים כמה היה קשה להיות בהיריון, כמה קשה הייתה הלידה וכמה התקופה הקרובה גם מאתגרת מאוד. מתנה ליולדת זאת אחת מחשבה חכמה ונבונה להעניק לאישה יולדת כשמבקרים אותה בפעם הראשונה אחרי הלידה.

מתנה ליולדת ?  | אבל איך בוחרים מתנה ליולדת

הבחירה קשה מאוד, קיימים היום סוגים רבים של פינוקים והפתעות ליולדת ויש תחומים רבים מאוד שאנחנו יכולים לבחור בהם בתור מתנה ליולדת, אז איך בוחרים  מתנה ליולדת?

מתנה ליולדת ?  | היכן קונים

אם אתם ממש מתלבטים ואתם אנשים די רציונאלית שממש לא אוהבים שההשקעה שלכם יורדת לטמיון, אל תהססו להיות קצת חסרי טקט ולשאול את היולדת לפני שאתם מגיעים בטלפון מה היא הכי רוצה שיביאו לה עכשיו או מה חסר לה, כל תוכלו להיות בטוחים ושלמים שקניתם מתנה ליולדת שהיא ממש טובה עבורה, היא מעוניינת בה והועלתם ליולדת באמת.
אם החוצפה היא לא משהו שאתם מצטיינים בו, במידה ויש לכם את הטלפון של אבי הילד או הילדה היילודים, אתם יכולים להתקשר אליו על מנת לשאול אותו מה אישתו רוצה או צריכה עכשיו ואם אפשר להועיל במשהו. במידה ואתם נתקלים בבעל עקשן וביישן, תרגישו חופשי לומר לו שהוא לא זה שילד ולכן המתנה היא ליולדת ולא אליו, כך שאין טעם שירגיש נבוך לומר מה היולדת רוצה עכשיו.

מתנה ליולדת  ? | מה שואלים

במידה ואתם לא מעיזים לשאול את היולדת או את אבי הילד איזה מתנה ליולדת להביא לביקור, נסו לבחור מתנה על פי ההיכרות שלכם עם האישה, מה היא תעדיף יותר מתנה ליולדת בשבילה או בשביל התינוק, האם היא אוהבת קיצ' כמו פרחים או שמא היא עדיף רעשן לתינוק, בגד עם כיתוב מקורי ועוד.. כמו כן תמיד אפשר לפנק את האישה עם קופון לעיסוי או רפלקסולוגיה לריפוי והרגע אחרי הלידה.

והכי חשוב, החיוך, הכוונה והרצון הטוב – היא כבר תהיה תשעים אחוזים מסופקת ממראה פנים קורנות ומאושרות שבאות לבקר אותה.

בהצלחה בבחירת מתנה ליולדת.