איך לבחור מתנות ליולדות

איך לבחור מתנות ליולדות

איזה כיף. החברה הטובה שלכם או בת משפחתכם ילדה. זוהי שעה מרגשת ומיוחדת עבור כל כך הרבה אנשים, ובראשם כמובן היולדת הטריה. אין דבר שחשוב לכם יותר מאשר להעניק לה מתנה מוצלחת, מתנה שתראה לה עד כמה היא חשובה לכם ועד כמה אתם שמחים בשבילה ובשביל המשפחה המתרחבת שלה.

 ?הבעיה היא שמבחר המתנות בשוק הוא עצום. כיצד ניתן לבחור את המתנה הטובה ביותר ליולדת

הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת הוא שעדיף להביא מתנה מאשר לא להביא מתנה. לא משנה כמה התלבטויות יש לכם, בסופו של דבר להגיע ליולדת בידיים ריקות יוצר מצב בעייתי ביותר, ובטוח שאתם רוצים להימנע מכך.

הדבר השני שחשוב שתדעו הוא כי יש הבדל משמעותי בין לידה ראשונה לבין שאר הלידות. אין מה לעשות, ותמיד יהיו אנשים שיכחישו זאת. הלידה הראשונה היא המיוחדת ביותר, המרגשת ביותר וגם המפחידה ביותר. בהתאם, יש מתנות שמתאימות יותר ללידה ראשונה, ויש כאלו שמתאימות יותר ליולדת המנוסה.

עבור היולדת לה זוהי הלידה הראשונה, חשוב כי המתנה תהיה גם פרקטית. תמיד יהיה משהו שחסר ליולדת, ואתם תצאו גדולים אם תפתרו את הבעיה הזו. אם כואב לה הגב מההנקה, כרית הנקה איכותית ומפנקת יכולה להיות פתרון מעולה. אם ליולדת יש חיבה מיוחדת לתמרוקים, תמיד אפשר לרכוש לה תמרוקים המתאימים ליולדות – עם משחה לפטמות ומוצרים שיעזרו לה להתגבר על בעיות נפוצות. גם סינר הנקה יכול להיות רעיון נהדר, מכיוון שהוא יאפשר לאם החדשה לצאת מחוץ לבית עם התינוק ולהניק בכל מקום בבטחה.

מתנה עבור יולדת ותיקה צריכה יותר להתבסס על פינוק. סביר להניח שיש לה כבר הכל ומה שהיא באמת צריכה זה קצת כיף ושקט לעצמה. מתנות אשר יכולות להתאים במיוחד הן זרי פרחים, חבילת ממתקים, סלסלה של פינוקים עם תמרוקים ושוקולדים, שמנים למסאז' או לריח וכדומה.

הסוג השלישי של מתנות הוא מתנות לרך הנולד. כאן יש מגוון עצום, ותמיד כדאי לחשוב על התפתחות הילד. אפשר למשל לרכוש אוניברסיטה לתינוק, מובייל איכותי או מזרן פעילות.