מתנה ללידה ראשונה

מתנה ללידה ראשונה

לידה ראשונה היא דבר מיוחד במינו עבור האם הטריה. יש לכך כל כך הרבה סיבות, אם רק חושבים על זה – עצם הלידה הופכת את האישה לאם ואת הזוג למשפחה, ההריון הראשון מלא בחששות ובפחדים, וכמובן שהלידה הראשונה היא תהליך ארוך במיוחד, כואב ומפחיד. בהתאם, גם האושר שבסוף הלידה הראשונה הוא עצום. זהו אושר אותו קשה להסביר במילים, והסביבה הקרובה רוצה להשתתף בחגיגה ולהמשיך ולשמח את היולדת המאושרת.

אילו מתנות מתאימות במיוחד ליולדות להן זו הלידה הראשונה? ההמלצה שלנו היא לחשוב בכיוון יותר פרקטי. הסיבה לכך פשוטה – האם הטריה אינה פנויה להתעסק בעצמה לאחר הלידה הראשונה, ולכן כל מתנה שנועדה לפנק אותה, תיאלץ לחכות לזמנים רגועים יותר. לעומת זאת, כל מתנה אשר מכוונת לפרקטיות יומיומית, תתקבל בשמחה ובהערכה. מתנות כאלו נתפסות כמתחשבות יותר, עמוקות יותר ומבינות יותר.

מתנה פרקטית במיוחד היא בגדים לתינוק. תינוקות זקוקים להרבה בגדים, מהסיבה הפשוטה שהם מתלכלכים הרבה – מפליטות, מיציאות וכו'. בגדים איכותיים תמיד מתקבלים בברכה ובשמחה, ואם ניתן לעצב את הבגדים בתור זר פרחים – השמחה וההפתעה רבות אף יותר. אצלנו באתר תוכלו לרכוש זר פרחים העשוי למעשה מבגדים איכותיים ומפנקים. הזר ניתן לעיצוב ולהרכבה באופן אישי, וכמובן גם למשלוח עם שליח עד הבית על מנת להקל על היולדת הטריה ולא ליפול עליה כנטל.

מתנה נוספת אשר פותרת בעיות פרקטיות היא כרית הנקה. ההנקה למעשה אינה קלה כפי שנהוג לחשוב. מדובר במשימה אשר יכולה להיות מאוד לא נוחה מבחינה פיזית לגב, לידיים ולאיברים נוספים. כרית הנקה מקלה מאוד על היולדת, ורבות מכנות את כרית ההנקה שלהן כהמצאת המאה. אם תוכלו לעזור ליולדת שלכם להניק ביתר קלות, היא לא תשכח לכם את זה כל החיים.

ואם בהנקה עסקינן, מתנה פרקטית נוספת העוזרת להתגבר על אחד הקשיים בהנקה היא סינר הנקה. סינר הנקה מאפשר ליולדת לצאת ולבלות עם התינוק שלה, ולהניק אותו בכל מקום בו היא חפצה מבלי שהיא תצטרף לחשוף את עצמה. זוהי בהחלט מתנה מושלמת מבחינה פרקטית.