מתנות מקוריות ליולדות

מתנות מקוריות ליולדות

אישה הקרובה אליכם ילדה. איזה כיף, איזו שמחה! כעת אתם מבקשים לפנק אותה ולהעניק לה מתנה מקורית במיוחד. אתם לא רוצים לבזבז כסף על מתנה בה היולדת האהובה שלכם בכלל לא תעשה שימוש, או יותר גרוע – מתנה שאנשים אחרים כבר קנו לה. אנחנו מבינים כי אתם מחפשים מתנה מקורית ליולדת, ובדיוק לשם כך אנחנו נמצאים כאן.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון עצום של מתנות מקוריות ליולדות. בואו ונסקור חלק קטן מתוך המגוון הרחב של המתנות המופיעות באתר שלנו.

כובציף

זוהי למעשה מתנה לתינוק, אבל אין שום צל של ספק שהיא תשמח את היולדת הטריה. מדובר למעשה בכובע שהוא גם צעיף. הכובציף מפנק במיוחד בימות החורף הקרים, והוא שומר על חמימות בפלג הגוף העליון של התינוק. המתנה הזו בהחלט תסיר הרבה דאגות מהיולדת, אשר בוודאי עומלת קשה על חימום החדר.

מוצרי ים המלח

זוהי מתנה שכולה אומרת פינוק ויוקרה. השילוב הזה הוא מושלם לכל יולדת, אשר מבקשת לחזור להרגשה של להיות אישה. תקופת ההריון אינה קשה רק מבחינה פיזית עבור האישה, אלא גם מבחינה נפשית. ההריונית מרגישה כי היא כבר אינה מכירה את גופה, והיא מתמלאת בחששות שונים לגבי המראה העתידי שלה. מוצרי ים המלח המפנקים יעזרו לכל יולדת לחזור ולהרגיש אישה, ולהתחבר עם הגוף שלה.

זר בגדים

זוהי מתנה מקורית במיוחד, אשר ניתנת להתאמה ולעיצוב אישיים לפי בקשתכם. מדובר למעשה בבגדים לתינוק המעוצבים בצורת זר פרחים איכותי ויפהפה. זוהי מתנה מחממת אשר באה מהלב, וכל יולדת תתלהב מהמראה החיצוני המדהים שלה, ולאחר מכן מהאיכות ומהשימושיות של הבגדים שבפנים.

כרית הנקה וסינר הנקה

יולדות רבות נתקלות בבעיות בהנקה. זה לא קל כמו שמראים בסרטים. הגב כואב, הידיים עייפות, ונמאס שכולם רואים לה את החזה. המתנה הזו תפתור את כל הבעיות הללו ותגרום ליולדת לקצת יותר נחת בכל הקשור להנקה. סינר הנקה מאפשר לאם הטריה להניק בכל מקום מבלי להיחשף, וכרית הנקה הופכת את ההנקה לנוחה יותר וכמובן, בריאה יותר לגב.