שאלות ותשובות

סולי מתנות ליולדת - שאלות ותשובות

סולי מעצבת מתנות לידה מקוריות ותוך שימוש במוצרים שימושיים בלבד . מתנות לתינוק שנארזות בקפידה ממוצרים שימושיים ואיכותיים, כך שייראו כמו זר פרחים אמיתי ומדליק... מארזי המתנה ליולדת מורכב מבגדי תינוקות ומוצרי טקסטיל איכותיים ושימושיים,השילוב והאריזה של בגדי התינוקות, השמיכות, המגבות ואביזרי הלבוש הקטנטנים והאיכותיים בתוך מתנת הלידה הופך את המתנה לקוצרת מחמאות... יש גלידות, זרי פרחים, קאפקייקס, כלבלבוש, מארזים בסלסלאות , ויש גם סושי – הכל מעוצב מבגדי תינוקות 100% כותנה!.
בתהליך ההרשמה והזמנה התבקשתם להכניס את הפרטים הנחוצים לביצוע ההזמנה. לאחר שהזמנתם את המתנה ומולאו כל הפרטים הרלוונטים, תקבלו הודעה לדואר האלקטרוני שלכם. ההודעה תאשר את קבלת ההזמנה ותייצר עבורכם מספר הזמנה, ברגע שקיבלתם מספר הזמנה תהיו סמוכים ובטוחים שההזמנה התקבלה. לאחר החיוב תשלח גם החשבונית אל הדואר האלקטרוני שלכם.

המשלוחים נשלחים באמצעות חברת שליחויות חיצונית. אנו מתעדכנים מול חברת השליחויות לאשר מסירה של כל המשלוחים - במקרה והייתה תקלה במסירת המשלוח שלכם ניצור עמכם קשר.

בכל מקרה תקבלו הודעת אישור SMS  למספר טלפון שמסרתם בעת ההזמנה.

1. בכדי לבצע החלפה של מוצר אשר נרכש באתר  סולי מתנות חשוב למלא את הטופס  צור קשר בכדי שנציג מהחברה יצור עמכם קשר תוך 48 שעות לאישור ההחלפה ולהשלמתה.

2. לאחר קבלת אישור החלפה תוכלו לגשת למרכז ההזמנות של החברה אשר נמצא בירושלים ולהשיב את המוצר כשהוא סגור ולקבל שובר זיכוי או החלפה למוצר אחר בהתאם לבקשתך אשר ציינתם בטופס שנשלח.

קיימת גם אפשרות של החלפה באמצעות שליח בשירות "איסוף ללא הפצה" כך שליח יגיע אליכם לקחת את המוצר (שירות זה כרוך בעלות של 45 ₪).

3. לאחר איסוף המוצר ובדיקת המוצר ע"י החברה, ננפיק שובר זיכוי / קופון אלקטרוני אותו תוכלו לממש ברכישות באתר או דרך מרכז ההזמנות.

על גבי כרטיס הברכה מצוין מספר הטלפון של מרכז ההזמנות שלנו וכמו כן קישור לאתר האינטרנט של סולי מתנות לידה בחלק התחתון של הכרטיס. במקרה ולא מצוין מספר הזמנה – המוצר נרכש בחנות או דרך אתר אינטרנט אחר. לכן יש צורך לפנות למרכז ההזמנות ולציין את שם היולדת או את שם השולח המצויינים בברכה או בדף ההזמנה המצורף .

סולי מתנות שלא שוכחים הנה חנות אינטרנטית בלבד, ניתן לאסוף את החבילות ממרכז ההזמנות בירושלים רק לאחר ביצוע הזמנה מראש , זאת על מנת להימנע מזמן המתנה ממושך (אין לנו אנשי מכירות אלא רק אורזים )

יחד עם זאת במקרים חריגים ניתן לתאם כמובן הגעה מראש וכן תתאפשר הגעה לבחירת מתנה וזאת בתאום עם מרכז ההזמנות ובחירת מתנה משוערת בהתאם לתקציב.

הביגוד במארזים הוא במידות משתנות של בין  0-6 חודשים. למה ? כפי שכבר הספקתם להכיר אותנו , אז כן המוטו שלנו הוא מוצרים שימושיים בלבד !  מאוד חשוב לנו שכל פריט ופריט ישמש את ההורים הטריים והרך - ואז כן עדיף מידה גדולה מאשר קטנה וזאת בכדי להבטיח שימוש לטווח הארוך ביותר. הגענו למסקנה הזאת באמצעותכם - הלקוחות שלנו שבמהלך שנים שומרים איתנו על קשר ולימדו אותנו כמה דברים:
1. הרבה הורים לא נוהגים לפרק את המארזים בימים הראשונים בגלל היופי וההשקעה.
2. ישנם תינוקות שנולדים במשקלים מכובדים (חמסה חמסה טפו טפו) ומדלגים על מידה ניובורן ולפעמים גם 0-3 .
3. מיד לאחר לידה ובברית\ה מקבלים המון  סטים של ביגוד במידה ניובורן וזה שימושי לכמה שבועות/לפעמים ימים בודדים, אז כמו שאמרנו מוצרים שימושיים בלבד .
אנו בסולי המתנה המושלמת  נוקטים בכל אמצעי האבטחה על מנת לאפשר ללקוחותינו ביטחון מקסימאלי ברכישת מוצרים דרך האתר. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים ובכל עסקה יידרש הלקוח להזין את פרטי כרטיס האשראי מחדש, כך שבסיום חיוב הלקוח פרטי כרטיס האשראי מושמדים. שלב הסליקה מאובטח ובטוח לשימוש וזאת ע"י תקין PCI מחמיר במיוחד שיהווה ביטחון מלא הן לקונה והן למוכר
אפשרויות התשלום באתר סולי הינן:
 
1. תשלום בכרטיס אשראי - באמצעות רכישה מאובטחת בתקן המחמיר בעולם.
2. תשלום באמצעות פייפל- אמצעי התשלום המתקדם בעולם
3. הזמנה טלפונית- מסירת פרטי אשראי בטלפון
במהלך ההזמנה ולאחר מילוי של כל הפרטים תוכלו לרשום ברכה , במידה ולא מצאתם כמובן שתוכלו לעדכן אותנו ישירות במרכז ההזמנות ואו לרשום בדף צור קשר את הרכה הרצויה בצרוף מספר ההזמנה