משלוחים לבית החולים מרכז רפואי רבקה זיו

משלוחים לבית החולים רבקה זיו

 

 

 

 

 

 

מחלקת היולדות של המרכז הרפואי "זיו" ותיקה ומיומנת וכוללת צוות רופאים ואחיות מקצועי שעבר הכשרה והתנסות ארוכה בטיפול בנשים שלאחר לידה ובנשים בהריון בסיכון גבוה. במחלקה תוכלי לנוח לאחר הלידה ולקבל שפע של מידע שימושי על הטיפול הראשוני בך ובתינוק.

 

 

המרכז הרפואי רבקה זיו - נמצא ברחוב הרמב"ם, צפת

טלפון ראשי: 04-6828959, טלפון מחלקת יולדות - 04-6828961

 

זמן שהייה לאחר הלידה

השהייה במחלקת יולדות של "המרכז הרפואי רבקה זיו" היא לנשים שעברו לידה רגילה, טבעית או בניתוח         קיסרי.

משך זמן האשפוז שלאחר הלידה אינו קבוע,

אך הוא נמשך בממוצע 2 ימים בלידה רגילה ובין 3-4 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

 

שעות ביקורים במחלקת יולדות זיו

בוקר:  12:00 עד 14:00, אחה''צ:  16:00 עד 21:00, בן הזוג יכול לשהות ליד היולדת ללא הגבלה למעט בשעות הלילה. 

 

סדר היום כולל השכמה להנקה (על פי בחירתך) ביקור רופא, פעילות הדרכה וסדנאות במחלקה, ארוחות וביקור אורחים. הארוחות במחלקה מותאמות במיוחד לנשים מיניקות, עם דגש על איכות המזון וערכו התזונתי .

במחלקת היולדות מתאפשרת שיטת "הביות הגמיש"(in rooming), בה שוהה התינוק לצידך ונמצא בטיפולך, או מטופל במשולב במחלקת היילודים על ידי צוות המחלקה. כל זאת על פי רצונך ויכולתך, ובמשך כל תקופת האשפוז.

 

סולי מתנות לידה , מתמחה בעיצוב, אריזה ומשלוח מתנות לידה מעוצבות ושימושיות ליולדת הטרייה לכל בתי החולים. באמצעות מערך שליחים מקצועי החברה משלחת מתנות ליולדות בכל רחבי הארץ - גם בבתי היולדות וגם בבתים פרטיים. היחודיות במוצרים של החברה הוא השימוש במוצרים איכותיים בלבד, מעוצבים וארוזים בקפידה רבה ושילוחם במהירות אל היולדת הטרייה. תוכלו להיות בטוחים כי מתנות הלידה של סולי הן המתנות המקסימות, מפתיעות והמרגשות ביותר!