משלוחים לכל בתי החולים ולכל הארץ
המתנה המושלמת ליולדת מוצרים שימושיים בלבד
סולי המתנה המושלמת ליולדת

איך נבחר מתנה ליולדת

מאת: סולי מתנות לידה  |  פורסם ב: 23.02.2018 / 01:18:14

איך נבחר מתנה ליולדת

איך נבחר מתנה ליולדת ?

איך נבחר מתנת לידה מוצלחת

כולנו רוצים לרכוש מתנה מיוחדת לתינוק. תמיד נחשוש שמישהו או מישהי, ירכשו את אותה המתנה וזה בדיוק לא משאת נפשנו, אז מה בכל זאת ניתן לעשות? על מנת להיות מקוריים, כדאי להגיע לחנות של סולי מתנות לידה, הנמצאת באזור ירושלים, או אם אין לכם זמן כי אתם עובדים או שאתם מעוניינים לשלוח ישירות למיטת היולדת, תוכלו להיכנס לאינטרנט ולבחור מתוך הקטלוג העשיר והמגוון של החנות, מתנה לתינוק מקורית, שימושית ומיוחדת. המשלוח יגיע ליעד בזמן ואתם והיולדת תהיו מרוצים. כל אישה שילדה יודעת שתוך דקות מתחילות לזרום מתנות בלי סוף. אבל האם היא מרוצה מהן?מה ישמח אותה? כיצד נבחר מתנה שהיא גם מיוחדת, גם שימושית וגם מועילה?כדאי להחליט לפי דרגת הקרבה. אם מדובר בחברה קרובה שאנו מכירים ויודעים מה  היא אוהבת כדאי לבחור במתנה אישית עבורה. אם אנו פחות מכירים כדאי ללכת לכיוון של מתנה לתינוק עצמו. אפשר למצוא היום סוגים רבים של מתנות ולפעמים קשה מאוד להחליט ולבחור את המתנה האידיאלית. כאשר נולד תינוק חדש ואנו רוצים להעניק מתנה צריך לחשוב קודם כל האם אנו רוצים מתנות ליולדת ולתינוק, מתנה רק לתינוק או רק מתנה ליולדת עצמה.

סולי מתנות לידה מעוצבות - שי ליולדת "טולי"

אז איך מחליטים?

מגוון המתנות הקיימות בשוק הוא עצום וכמובן שיש להתחשב גם בתקציב אותו אנו מקצים עבור מתנה ליולדת. צריך להתחשב גם במספר הילדים שיש בבית היולדת. אם מדובר בילד ראשון קל יותר לבחור מתנה מתאימה כיוון שכל דבר בעצם הוא נדרש ויהיה לו שימוש. אם מדובר בילד שני ומעלה סביר להניח שחלק מהמוצרים יעברו בין האחים ואז קשה יותר להיות מקוריים ולקלוע למטרה בבחירת המתנה.

משלוח עד לבית החולים

תופעה שהתפתחה בשנים האחרונות היא משלוח מתנות באופן ישיר לבית החולים או לבית היולדת. אופציה זו היא קלה ונוחה ומאפשרת להעביר ליולדת את המתנה והברכה גם מבלי להעיק עליה עם ביקורים מוקדמים מדי לאחר הלידה, היא בטוח תעריך זאת.מקוריות היא הדרך למתנה המושלמתחשוב וכדאי לנסות לחשוב על רעיון מקורי עבור מתנה ליולדות. מבחינת ביגוד וצעצועים לתינוק ,בחנויות הרגילות וברשתות השיווק יש מוצרים די דומים שחוזרים על עצמם ולכן כדאי לנסות ולבחור משהו מיוחד ומעוצב שלא יגרום ליולדת להתרוצץ במסע החלפות בחנויות השונות.מתנה שהיא שימושית ומיוחדת עבור התינוק, הינה זר בגדים. במבט הראשון, זה נראה כמו זר פרחים רגיל, אך רואים ממבט קרוב, כי מדובר בזר בגדים מיוחד, המשמשים לתינוק בחודשי חייו הראשונים. אוברולים במגוון צבעים שגדלים יחד עם התינוק, סינרים, כובעים, גרביים ועוד. תוכלו לשלב צעצוע רך וחמוד, כגון ארנבון או דובי וכן, מוצרים ליולדת כגון: מגבת נעימה ורכה, קרם גוף, תחליב לאמבט, מלחים למילוי האמבט ועוד. מתנה כזאת יכולה להיות מושלמת, היות ולא מדובר רק על מתנה לתינוק, כי אם מתנה שתעניק תשומת לב לשניהם- לאם ולתינוק.מתנות הלידה של סולי שומרות על קו עיצובי נקי תוך דגש על מוצרים שימושיים, מארזי הלידה מעוצבים בצורת זרי פרחים שמריחים נפלא ושומרים על המקוריות והייחוד של שלל המתנות ליולדת שאנו מציעים ללקוחותינו.

תגובות
1700-552-882
ראשי
מתנות לידה להולדת הבןמתנות לידה להולדת הבתזרים ליולדותמתנות לתאומים / ולשלישיותמארזים מיוחדיםמוצרים נילווים לתינוק ולאם
מי אנחנוהצוות שלנוברכות מומלצותסרטוני וידאומשלוחים והחזרותשאלות ותשובותמדיניות הפרטיותתקנון האתרמפת האתרצור קשר
משלוח מתנות לבית החולים אסף הרופאמשלוח מתנות לבית חולים איכלובמשלוח מתנות לבית חולים הכרמל בחיפהמשלוח לבית חולים הדסה עין כרם, ירושליםבית חולים הדסה הר הצופים, ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים העמק, עפולהמשלוח מתנות לבית חולים קפלן, רחובותמשלוח מתנות לבית החולים זיו,צפתמשלוח לבית חולים שערי צדק, ירושליםמשלוח לבית חולים ביקור חולים ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים הלל יפה, חדרהמשלוח מתנות לבית חולים וולפסוןמשלוח מתנות לבית החולים רמב"ם, חיפהבית חולים מרכז רפואי שיבא, תל השומרמשלוח לבית חולים הגליל, נהריהמשלוחים לבית החולים פוריה, טבריהמשלוחי מתנה למרכז הרפואי בני ציון משלוח מתנות לבית חולים אסותא אשדודמשלוח מתנות לבית החולים לניאדומשלוח מתנות לבית החולים בלינסון
בלוג
המתנה המושלמת ליולדתמתנות ליולדת: בואו לבחור מארז ליולדתמשלוח פרחים בירושלים ליולדתבחירת מתנות ליולדת סולי מתנה ליולדת בעיצוב אישי מזל טוב להולדת הבת יולדות אוהבות שמפנקים אותןאז מה לקנות או מה קונים ליולדת ?הדברים הראשונים שצריך שתינוק נולד מתנות לידה- חושבים לטווח הרחוק

 

לקוחות יקרים!

לאור הנסיבות לא יבוצעו משלוחים בשבוע הקרוב, עמכם הסליחה!

בשורות טובות ושיהיה רק בשמחות!

 

שימו לב! הזמנות שיבוצעו באתר החל מהיום לא יחוייבו ולא יישלחו