משלוחים לכל בתי החולים ולכל הארץ
המתנה המושלמת ליולדת מוצרים שימושיים בלבד
סולי המתנה המושלמת ליולדת

משלוח מתנה ליולדת הטרייה

מאת: סולי מתנות לידה  |  פורסם ב: 05.03.2018 / 15:42:51

משלוח מתנה ליולדת הטרייה

משלוח מתנה ליולדת הטרייה

כל מי שמגיע לבקר יולדת מצטייד בדרך כלל במתנה. לא נעים להגיע בידיים ריקות. כאן מתחילה הדילמה. מה כדאי להביא ליולדת? מה ישמח אותה באמת ומה יגרום לה אושר? יש כאלה שלא יוותרו על השוקולד הנצחי ויש שיבחרו בפרחים (הנצחיים אף הם...) יש שילכו על עיצוב בלונים מרשים ויש כמובן גם את הביגוד הזערורי במידת ניו בורן. האם הכול יתקבל בברכה?

כאשר אנחנו עומדים לבקר יולדת אנחנו כמובן דואגים להצטייד במתת כלשהו.  שוקולד משובח, מאפה טרי, זר פרחים, בלונים מעוצבים או כמובן מתנה כמו בגד לתינוק שזה עתה נולד או מתנה לאחיו שבבית. הבעיה שלנו היא שאנחנו מנסים להיות מקוריים. אנחנו רוצים לתת מתנה ליולדת שהיא תשמח לקבל. מתנה שלא יהיו לה עוד כפילים והיולדת לא תמצא את עצמה מתרוצצת לאחר הלידה בין החנויות השונות כדי להחליף את המתנה לפריט שימושי יותר. גם תווי שי לא יוכלו תמיד להיות רעיון מוצלח היות ותווי השי הם בעלי תוקף מסוים עובדה העשויה אף היא להכביד על היולדת. אז למעשה נשארנו עם הדילמה... מה בוחרים? מה קונים ליולדת?

סולי מתנות לידה – מתנות שכל יולדת תשמח לקבל

אז בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אצלנו מעצבים מתנות שכל יולדת תתלהב ותשמח בהם. הדגש אצלנו הוא על מתנות שימושיות אשר היולדת זקוקה להם עבור הרך הנולד או עבור עצמה כאשר אלו מעוצבים ביד אומן באופן משובב לב. העיצובים המרשימים והמיוחדים מצליחים לרגש כל יולדת אשר מקבלת אל חדרה בבית החולים או הביתה כאשר היא כבר שם - את המתנה הייחודית.

משלוח ליולדת – לא חייבים להגיע באופן פיזי אל היולדת

כיום אנחנו לא חייבים להגיע אל היולדת כדי להגיש לה את תשורתנו. האמת היא שבמקרים רבים היולדת אף היא תעדיף לוותר על חלק מהביקורים אשר - עם כל הכבוד להם - מכבידים עליה ואינם מאפשרים לה לנוח ולהתאושש מהלידה. בדיוק לשם כך קיימת האפשרות של מתנה ליולדת באמצעות משלוח.

אנחנו יכולים להזמין באמצעות האינטרנט את המתנה המועדפת עלינו ולשגר אותה באמצעות שליח ישירות אל היולדת. בין אם זה אל בית החולים ובין אם זה ישירות אל ביתה של היולדת.

מוותרים על גורם ההפתעה

כדי שהיולדת תשמח באמת במתנה, כדאי לוותר על גורם ההפתעה ופשוט לשאול אותה מה היא הייתה מעוניינת לקבל לרגל הלידה. אתם אולי תופתעו לשמוע אך יש יולדות שהיו מוותרות על האוברולים הפצפונים והחמודים לטובת בגד אשר ישמש את הרך הנולד בעוד שנה. יש יולדות אשר תשמחנה לקבל מתנה עבור אחיו הגדולים של התינוק או לחילופין, אפילו פריט כלשהו לבית.

משלוח הביתה או אל בית החולים?

רבים הם 'נותני המתנות' אשר סבורים כי גם כאן תקף הכלל כי צריך 'להכות על הברזל בעודו חם' ולשלוח את המתנות ישירות אל מחלקת היולדות. הם רק לא תמיד זוכרים כי הם לא הזריזים היחידים ויש עוד כמה שחשבו כמותם ושגרו את מתנותיהם אל חדרה של היולדת בבית החולים. התוצאה היא חדר עמוס לעייפה, שידה מלאה אשר עולה על גדותיה ולא יכולה לשמש את היולדת לצרכיה בגלל עומס המתנות. צוות בית החולים ואף צוות הניקיון מתקשים לבצע את תפקידם בעומס שנוצר ואם נחשוב על העברת כל הכבודה הביתה ביום השחרור קבלנו סיפור מורכב תרתי משמע. על כן, עשו טובה ליולדת ואל תהיו זריזים מידי. המתינו יום יומיים עד אשר היולדת תצנח עם עוללה בביתה. לשם תוכלו לשגר את מתנותיכם מבלי להפריע ומבלי לפגוע באף אחד.

מתנות לידה לארגונים או יולדות באופן פרטי מחייבות השקעה של מחשבה ושל תשומת לב. רק אם נחשוב ונבדוק מה באמת יהיה טוב עבור היולדת, מה, מתי והיכן המתנות שהכי ישמחו אותה – נוכל לבחור במתנה הנכונה והמתאימה.

תגובות
1700-552-882
ראשי
מתנות לידה להולדת הבןמתנות לידה להולדת הבתזרים ליולדותמתנות לתאומים / ולשלישיותמארזים מיוחדיםמוצרים נילווים לתינוק ולאם
מי אנחנוהצוות שלנוברכות מומלצותסרטוני וידאומשלוחים והחזרותשאלות ותשובותמדיניות הפרטיותתקנון האתרמפת האתרצור קשר
משלוח מתנות לבית החולים אסף הרופאמשלוח מתנות לבית חולים איכלובמשלוח מתנות לבית חולים הכרמל בחיפהמשלוח לבית חולים הדסה עין כרם, ירושליםבית חולים הדסה הר הצופים, ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים העמק, עפולהמשלוח מתנות לבית חולים קפלן, רחובותמשלוח מתנות לבית החולים זיו,צפתמשלוח לבית חולים שערי צדק, ירושליםמשלוח לבית חולים ביקור חולים ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים הלל יפה, חדרהמשלוח מתנות לבית חולים וולפסוןמשלוח מתנות לבית החולים רמב"ם, חיפהבית חולים מרכז רפואי שיבא, תל השומרמשלוח לבית חולים הגליל, נהריהמשלוחים לבית החולים פוריה, טבריהמשלוחי מתנה למרכז הרפואי בני ציון משלוח מתנות לבית חולים אסותא אשדודמשלוח מתנות לבית החולים לניאדומשלוח מתנות לבית החולים בלינסון
בלוג
המתנה המושלמת ליולדתמתנות ליולדת: בואו לבחור מארז ליולדתמשלוח פרחים בירושלים ליולדתבחירת מתנות ליולדת סולי מתנה ליולדת בעיצוב אישי מזל טוב להולדת הבת יולדות אוהבות שמפנקים אותןאז מה לקנות או מה קונים ליולדת ?הדברים הראשונים שצריך שתינוק נולד מתנות לידה- חושבים לטווח הרחוק

 

לקוחות יקרים!

לאור הנסיבות לא יבוצעו משלוחים בשבוע הקרוב, עמכם הסליחה!

בשורות טובות ושיהיה רק בשמחות!

 

שימו לב! הזמנות שיבוצעו באתר החל מהיום לא יחוייבו ולא יישלחו