משלוחים לכל בתי החולים ולכל הארץ
המתנה המושלמת ליולדת מוצרים שימושיים בלבד
סולי המתנה המושלמת ליולדת

מתנות לידה מעוצבת

מאת: סולי מתנות לידה   |  פורסם ב: 27.03.2018 / 00:08:34

מתנות לידה מעוצבת

תעודת לידה מעוצבת - המזכרת המושלמת לכם ולילדיכם

אז כן מידי פעם שאני נתקלת במוצר שווה אז קל לי לפרגן , אז נכון ...נתקלתי במקרה במוצר שווה ותוספת מתאימה למתנות הלידה .

תעודת לידה מעוצבת מהווה את המזכרת האולטימטיבית מהאירוע הכי חשוב בחיים שלכם. היא עוזרת לכם לזכור בדיוק איך הכל התחיל והופכת להיות מתנה נהדרת שעוברת מדור לדור במשפחה. הנה כל הסיבות לבחור באחד הטרנדים הכי לוהטים בתחום המתנות לאם ולתינוק.

מהוות מתנה מרגשת לכל יולדת

תעודות לידה מעוצבות מהוות מתנה מרגשת לכל יולדת ומשלימות שורה של מתנות לידה. מכיוון שהם אינן כבדות, ניתן לשאת אותם בקלות מחדר הלידה אל המלונית ולספק תחושה ביתית לכל זוג טרי. מסיבה זו,  התעודות המעוצבות לא רק מעניקות תחושה נהדרת בכל חלל שבו יציבו אותם אלא הן גם פונקציונליות במיוחד.

מתנה ליולדת - תעודת לידה מעוצבת

                                                                                                                             לדוגמא : תעודת לידה מעוצבת 

מושלמת לעיטור חדר הילדים

אם אתם רוצים להוסיף פריט ייחודי לחדר הילדים החדש שלכם, תעודות לידה בעיצוב אישי הן הפתרון המושלם. היא ניתנת לתלייה או להצבה על שידת ההנקה, מתמזגת באופן נפלא עם כל וילון ומגיעה במגוון של צבעים מרהיבים. למעשה, היא כל כך פופולרית עד שהיא הפכה לפריט של חובה בכל מארזי התינוקות החדשים.

אף פעם לא הולכת לאיבוד

בניגוד לתעודות הלידה הרשמיות, תעודת לידה מעוצבת אף פעם לא תלך לאיבוד או תבלע בין ים המסמכים של בית החולים. היא תאפשר לכם לזכור בקלות ( ולמשך שנים ארוכות ) בדיוק את השעה, המשקל ואת השבוע שבה הקטן שלכם הגיע לעולם ותעשה זאת עם קלאס. כך, שכל תעודת לידה בעיצוב אישי היא לא רק אלמנט סופר דקורטיבי אלא אף פונקציונלי במיוחד.

מותאמות לסטייל שלכם

משום שיש אין ספור דגמים, כל תעודה היא חד פעמית והיא מותאמת  לחזון העיצובי שלכם. את תעודת הלידה ניתן למסגר באופן אישי, להוסיף נגיעות של זכוכית או מעטפת של מתכת – כל דבר שיזכיר לכם את הרגע העוצמתי ביותר בחייכם. יתרה מכך, ניתן לצרף לכל תעודה את צמיד בית החולים וליצור מזכרת שאף פעם לא תפסיק לרגש. תמיד אפשר לשלב את הסטייל במארז מתנה או משלוח מתנות ליולדת .

הופכות להיות חלק מהמשפחה

תעודות הלידה המעוצבות הופכות להיות חלק בלתי נפרד מההווי החדש והן מועברות מדור לדור. משום שהן פונות הן לאם והן לרך הנולד, התעודות ממשיכות ללוות את הילדים גם בגילאים המאוחרים יותר ונחשבות למזכרות בלתי נשכחות. ניתן לומר שלמרות שמדובר במתנה לאם, עם השנים היא הופכת למתנה בלתי נשכחת גם לילד.

לסיכום, תעודת לידה מעוצבת היא מתנה נפלאה ומשתלמת במיוחד שאהובה על ידי אימהות וילדים בכל רחבי העולם.

מוצר שכדאי לבדוק וכדאי לנסות , יכול להיות תוספת מצויינת למשלוח מתנות הלידה המעוצבות של סולי  .

 

תגובות
1700-552-882
ראשי
מתנות לידה להולדת הבןמתנות לידה להולדת הבתזרים ליולדותמתנות לתאומים / ולשלישיותמארזים מיוחדיםמוצרים נילווים לתינוק ולאם
מי אנחנוהצוות שלנוברכות מומלצותסרטוני וידאומשלוחים והחזרותשאלות ותשובותמדיניות הפרטיותתקנון האתרמפת האתרצור קשר
משלוח מתנות לבית החולים אסף הרופאמשלוח מתנות לבית חולים איכלובמשלוח מתנות לבית חולים הכרמל בחיפהמשלוח לבית חולים הדסה עין כרם, ירושליםבית חולים הדסה הר הצופים, ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים העמק, עפולהמשלוח מתנות לבית חולים קפלן, רחובותמשלוח מתנות לבית החולים זיו,צפתמשלוח לבית חולים שערי צדק, ירושליםמשלוח לבית חולים ביקור חולים ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים הלל יפה, חדרהמשלוח מתנות לבית חולים וולפסוןמשלוח מתנות לבית החולים רמב"ם, חיפהבית חולים מרכז רפואי שיבא, תל השומרמשלוח לבית חולים הגליל, נהריהמשלוחים לבית החולים פוריה, טבריהמשלוחי מתנה למרכז הרפואי בני ציון משלוח מתנות לבית חולים אסותא אשדודמשלוח מתנות לבית החולים לניאדומשלוח מתנות לבית החולים בלינסון
בלוג
המתנה המושלמת ליולדתמתנות ליולדת: בואו לבחור מארז ליולדתמשלוח פרחים בירושלים ליולדתבחירת מתנות ליולדת סולי מתנה ליולדת בעיצוב אישי מזל טוב להולדת הבת יולדות אוהבות שמפנקים אותןאז מה לקנות או מה קונים ליולדת ?הדברים הראשונים שצריך שתינוק נולד מתנות לידה- חושבים לטווח הרחוק