משלוחים לכל בתי החולים ולכל הארץ
המתנה המושלמת ליולדת מוצרים שימושיים בלבד
סולי המתנה המושלמת ליולדת

סולי מתנה ליולדת בעיצוב אישי

מאת: סולי מתנות לאחר לידה   |  פורסם ב: 24.11.2018 / 16:20:40

סולי מתנה ליולדת בעיצוב אישי

כולנו זוכרים את השיחה הזו, כאשר מתקשרים לבשר לנו שנולד להם תינוק קטן וחדש, עם ריח התינוקות המשכר. אנו ששים להתארגן, חיוכים על פנינו, מאושרים כי סוף כל סוף האהובים שלנו זכו לאושר הפרטי שלהם, שילווה אותם לאורך כל חייהם מהיום ואילך.

כמובן שיש לבטא את ההתרגשות הזו בצורה מסוימת – ומה יותר טוב ממתנה חמה ומלבבת?

מתנה ליולדת בעיצוב אישי היא כשמה כן היא – אישית יותר. רוב המתנות כיום לא דורשות השקעה ומחשבה רבה; רוב הנשים כבר התרגלו זה מכבר למתנות סטנדרטיות כגון קרמים, פיג'מות וחלוקים. כאשר אנו מפנים מזמננו היקר, בוחנים אפשרויות שונות למתנות מגוונות ואף תורמים לעיצוב האישי הספציפי של המתנה – אנו מעידים במלוא המילה כי אכפת לנו מהיולדת, כי אנו אוהבים אותה וכי אין שמחים יותר מאיתנו בשמחתה.

תעודת לידה מרשימה וייחודית במינה

מתנה ליולדת בעיצוב אישי נשמעת מעט מלחיצה או מייגעת לעיתים, אך האמת שכל מה שהיא מצריכה מאיתנו הן מעט יצירתיות והתחשבות.

אפשרות יצירתית אחת שנחקור היום היא הכנת תעודת לידה דקורטיבית, באמצעות הדפסה על זכוכית אקרילית – מתנה מבריקה ונוצצת שתאיר כל חדר בבית החולים ובבית.

יום הלידה של התינוק הוא יום חג, ייחודי ומיוחד; כל הורה רוצה לתעד, לשמר ולהנציח את היום הזה לעד, משום שזהו אחד מהימים המאושרים ביותר בחייהם. הזכוכית האקרילית מעניקה לתעודת הלידה מראה מלוטש ומרשים, שפשוט ימיס את ההורים הטריים.

רוב תעודות הלידה מסוג זה מיוצרות בעסקים כמו בית דפוס. לרוב בתי הדפוס כבר קיים מגוון של עיצובים מוכנים מראש, שמהם נוכל לבחור את תעודת הלידה האישית בעבור היולדת. כמובן שבאותו אופן, אנו תמיד יכולים להעניק למתנה את המגע האישי ולבחור עיצוב מקורי משלנו.

קולאז' אישי מהלב

לאחר הלידה, ההורים בכלל והיולדת בפרט משתדלים לתעד כמה שיותר רגעים, מהימים הראשונים של העולל. אחת הדרכים היפות ביותר לתרום אושר להורים הטריים הוא למצוא להם את המקום, שבו הם יוכלו להנציח את התמונות הללו.

כיום קיימות אינספור מסגרות דקורטיביות – אנו יכולים לבחור מספר מסגרות קטנות שהודבקו אחת לשנייה במעין צורה, לבחור מסגרת חוטים ולהדביק את התמונות על החוטים או לחבר אותם באמצעות אטבים קטנים, אנו יכולים לרכוש לוח שעם דקורטיבי ולכסות אותו בתמונות רבות ככל האפשר... אם אנו אוהבים פרויקטים של יצירה, אנו אף יכולים לרכוש מדבקות, צבעים אקריליים ושסרטים שונים ובאמצעותם, לקשט ולהשביח את המתנה.

כדאי לנו לנסות ולצלם את האם ההרה ואת האב המצפה טרם הלידה, לצלם את התינוק בתינוקייה ביום היוולדו ולנסות ולתעד ככל האפשר בעצמנו. לאחר מכן, אנו יכולים לאחד את כל התמונות במסגרת הדקורטיבית שבחרנו ואף להשאיר מעט מקום – לתמונות עתידיות של התינוק הקטן.

יומן משפחתי

רך נוספת להנציח את התינוק מיום היוולדו ועד לשנים מאוחרות יותר, הוא היומן המשפחתי. הורים רבים רוכשים את היומן בעצמם, לכן כדאי לנו לדאוג ולקנות להם את המתנה לפני שהם בכלל מעלים את הרעיון על דעתם.

יומן משפחתי מהווה מתנה מעולה, משום שרוב ההורים רוכשים אותה בעצמם כלומר, זהו פריט שהם באמת צריכים ורוצים, כדי לתעד את קורות החיים של התינוק שלהם.

אנו יכולים לרכוש יומן משפחתי בחנויות יצירה, חנויות למוצרי תינוקות או בבית דפוס, אם אנו רוצים להעניק למתנה את המגע האישי. בבית דפוס נוכל לבחור את הכריכה של היומן, את הציורים, המראה והמבנה הפנימיים של היומן ואף את הצבעים המרכזיים שיבלטו בו. באותו אופן, נוכל לבחור את גודל היומן ואת הכריכה שלו.

ערכת הישרדות ליולדת הטרייה

לאחר הלידה, האם החדשה עומדת בפני אתגר חדש וקשה מאין כמוהו – לטפל בוולד קטן. מדובר בשינוי משמעותי באורח-החיים – לפתע, יש עוד מישהו שזקוק לטיפול המסור שלה, 24/7. כאשר הוא לא יזכה לטיפול אופטימלי, הוא אף יקפיד להודיע על כך, באמצעות בכי זעוף ושואג.

רוב היולדות חשות ממוטטות לאחר הלידה: הן עייפות, חלשות ורעבות. מסיבה זו ערכת הישרדות ליולדת עשויה להיות מתנה מעולה – שתשיב חיים לאימא הטרייה. כל ערכת הישרדות איכותית תכלול: חלוק יפה שתוכל ללבוש לאחר הלידה, פיג'מה נוחה להנקה, כיסוי עיניים (כדי שכשתוכל לישון, תעשה זאת היטב), כרטיס שי למסעדה או ספא עבור שני ההורים הטריים והעייפים, תה ירוק, שוקולד ועוד.

כל דבר שיעזור לה לישון שנת ישרים

אחד המאבקים הקשים ביותר בעבור הורים טריים הוא עם השינה: שני הורים עובדים מידי יום, לצד תינוק שבוכה מידי לילה. אם נצליח למצוא פתרון יצירתי לבעיית השינה – ההורים הטריים יעריצו אותנו והיולדת תעריך את האכפתיות שלנו לנצח.

חלק מהפריטים שהזכרנו קודם לכן, כמו יום מרגיע בספא או כיסוי עיניים עשויים לסייע ולהקל על הקושי, אך הם אינם מהווים פתרון מוחלט.

מנורת לילה מרגיעה ומזמרת עשויה להוות פתרון מצוין לשינה של התינוק – הצלילים המרגיעים לרוב תורמים לשינה ארוכה ורצופה, בעוד שהאור מסייע להורים למצוא את דרכם לחדר התינוק בקלות. אפשרויות אחרות כוללות כרית שמותאמת לתנוחת השינה של התינוק, בובות המחקות את הדופק, הנשימות והוויברציות של הרחם של האם ועוד.

מתנה לאחר לידה

סולי המתנה המושלמת ליולדת דואגת לכך שהמתנה תהיה בלתי נשכחת וזאת ע"י דגש על מוצרים שימושיים בלבד, זה המוטו שלנו מתחילת דרכה, שכל האנשים נותנים מתנות כמו: פרחים, שוקולדים, שאר מתוקים, תוכניות חסכון, ספר לטיפים שונים ועוד... אנחנו רוצים שאתם תבלטו ולשם כך הכנו לכם מבחר מתנות לאחר לידה , מדהים שרק חלק מהדוגמאות נמצאות באתר, אז למה אתם מחכים, הקליקו על המתנה המושלמת ליולדת או התקשרו עכשיו למרכז ההזמנות ונתאים לכם את המתנה המושלמת לפי התקציב, היולדת, התינוק או התינוקת ואפילו מתנות לאב הטרי. אז שיהיה במזל טוב ונתראה בשמחות

 

תגובות
1700-552-882
ראשי
מתנות לידה להולדת הבןמתנות לידה להולדת הבתזרים ליולדותמתנות לתאומים / ולשלישיותמארזים מיוחדיםמוצרים נילווים לתינוק ולאם
מי אנחנוהצוות שלנוברכות מומלצותסרטוני וידאומשלוחים והחזרותשאלות ותשובותמדיניות הפרטיותתקנון האתרמפת האתרצור קשר
משלוח מתנות לבית החולים אסף הרופאמשלוח מתנות לבית חולים איכלובמשלוח מתנות לבית חולים הכרמל בחיפהמשלוח לבית חולים הדסה עין כרם, ירושליםבית חולים הדסה הר הצופים, ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים העמק, עפולהמשלוח מתנות לבית חולים קפלן, רחובותמשלוח מתנות לבית החולים זיו,צפתמשלוח לבית חולים שערי צדק, ירושליםמשלוח לבית חולים ביקור חולים ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים הלל יפה, חדרהמשלוח מתנות לבית חולים וולפסוןמשלוח מתנות לבית החולים רמב"ם, חיפהבית חולים מרכז רפואי שיבא, תל השומרמשלוח לבית חולים הגליל, נהריהמשלוחים לבית החולים פוריה, טבריהמשלוחי מתנה למרכז הרפואי בני ציון משלוח מתנות לבית חולים אסותא אשדודמשלוח מתנות לבית החולים לניאדומשלוח מתנות לבית החולים בלינסון
בלוג
המתנה המושלמת ליולדתמתנות ליולדת: בואו לבחור מארז ליולדתמשלוח פרחים בירושלים ליולדתבחירת מתנות ליולדת סולי מתנה ליולדת בעיצוב אישי מזל טוב להולדת הבת יולדות אוהבות שמפנקים אותןאז מה לקנות או מה קונים ליולדת ?הדברים הראשונים שצריך שתינוק נולד מתנות לידה- חושבים לטווח הרחוק

 

לקוחות יקרים!

לאור הנסיבות לא יבוצעו משלוחים בשבוע הקרוב, עמכם הסליחה!

בשורות טובות ושיהיה רק בשמחות!

 

שימו לב! הזמנות שיבוצעו באתר החל מהיום לא יחוייבו ולא יישלחו