משלוחים לכל בתי החולים ולכל הארץ
המתנה המושלמת ליולדת מוצרים שימושיים בלבד
סולי המתנה המושלמת ליולדת

מתנה ללידה ראשונה

מאת: סולי מתנות לידה  |  פורסם ב: 15.10.2017 / 01:15:23

מתנה ללידה ראשונה

לידה ראשונה היא דבר מיוחד במינו עבור האם הטריה. יש לכך כל כך הרבה סיבות, אם רק חושבים על זה – עצם הלידה הופכת את האישה לאם ואת הזוג למשפחה, ההריון הראשון מלא בחששות ובפחדים, וכמובן שהלידה הראשונה היא תהליך ארוך במיוחד, כואב ומפחיד. בהתאם, גם האושר שבסוף הלידה הראשונה הוא עצום. זהו אושר אותו קשה להסביר במילים, והסביבה הקרובה רוצה להשתתף בחגיגה ולהמשיך ולשמח את היולדת המאושרת.

אילו מתנות מתאימות במיוחד ליולדות להן זו הלידה הראשונה? ההמלצה שלנו היא לחשוב בכיוון יותר פרקטי. הסיבה לכך פשוטה – האם הטריה אינה פנויה להתעסק בעצמה לאחר הלידה הראשונה, ולכן כל מתנה שנועדה לפנק אותה, תיאלץ לחכות לזמנים רגועים יותר. לעומת זאת, כל מתנה אשר מכוונת לפרקטיות יומיומית, תתקבל בשמחה ובהערכה. מתנות כאלו נתפסות כמתחשבות יותר, עמוקות יותר ומבינות יותר.

מתנה פרקטית במיוחד היא בגדים לתינוק. תינוקות זקוקים להרבה בגדים, מהסיבה הפשוטה שהם מתלכלכים הרבה – מפליטות, מיציאות וכו'. בגדים איכותיים תמיד מתקבלים בברכה ובשמחה, ואם ניתן לעצב את הבגדים בתור זר פרחים – השמחה וההפתעה רבות אף יותר. אצלנו באתר תוכלו לרכוש זר פרחים העשוי למעשה מבגדים איכותיים ומפנקים. הזר ניתן לעיצוב ולהרכבה באופן אישי, וכמובן גם למשלוח עם שליח עד הבית על מנת להקל על היולדת הטריה ולא ליפול עליה כנטל.

מתנה נוספת אשר פותרת בעיות פרקטיות היא כרית הנקה. ההנקה למעשה אינה קלה כפי שנהוג לחשוב. מדובר במשימה אשר יכולה להיות מאוד לא נוחה מבחינה פיזית לגב, לידיים ולאיברים נוספים. כרית הנקה מקלה מאוד על היולדת, ורבות מכנות את כרית ההנקה שלהן כהמצאת המאה. אם תוכלו לעזור ליולדת שלכם להניק ביתר קלות, היא לא תשכח לכם את זה כל החיים.

ואם בהנקה עסקינן, מתנה פרקטית נוספת העוזרת להתגבר על אחד הקשיים בהנקה היא סינר הנקה. סינר הנקה מאפשר ליולדת לצאת ולבלות עם התינוק שלה, ולהניק אותו בכל מקום בו היא חפצה מבלי שהיא תצטרף לחשוף את עצמה. זוהי בהחלט מתנה מושלמת מבחינה פרקטית.

תגובות
1700-552-882
ראשי
מתנות לידה להולדת הבןמתנות לידה להולדת הבתזרים ליולדותמתנות לתאומים / ולשלישיותמארזים מיוחדיםמוצרים נילווים לתינוק ולאם
מי אנחנוהצוות שלנוברכות מומלצותסרטוני וידאומשלוחים והחזרותשאלות ותשובותמדיניות הפרטיותתקנון האתרמפת האתרצור קשר
משלוח מתנות לבית החולים אסף הרופאמשלוח מתנות לבית חולים איכלובמשלוח מתנות לבית חולים הכרמל בחיפהמשלוח לבית חולים הדסה עין כרם, ירושליםבית חולים הדסה הר הצופים, ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים העמק, עפולהמשלוח מתנות לבית חולים קפלן, רחובותמשלוח מתנות לבית החולים זיו,צפתמשלוח לבית חולים שערי צדק, ירושליםמשלוח לבית חולים ביקור חולים ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים הלל יפה, חדרהמשלוח מתנות לבית חולים וולפסוןמשלוח מתנות לבית החולים רמב"ם, חיפהבית חולים מרכז רפואי שיבא, תל השומרמשלוח לבית חולים הגליל, נהריהמשלוחים לבית החולים פוריה, טבריהמשלוחי מתנה למרכז הרפואי בני ציון משלוח מתנות לבית חולים אסותא אשדודמשלוח מתנות לבית החולים לניאדומשלוח מתנות לבית החולים בלינסון
בלוג
המתנה המושלמת ליולדתמתנות ליולדת: בואו לבחור מארז ליולדתמשלוח פרחים בירושלים ליולדתבחירת מתנות ליולדת סולי מתנה ליולדת בעיצוב אישי מזל טוב להולדת הבת יולדות אוהבות שמפנקים אותןאז מה לקנות או מה קונים ליולדת ?הדברים הראשונים שצריך שתינוק נולד מתנות לידה- חושבים לטווח הרחוק

 

לקוחות יקרים!

יצאנו להפסקת פרסומת קלה ....

נחזור לפעילות מלאה החל מ10.11.19

 

שימו לב! הזמנות שיבוצעו באתר החל מהיום לא יחוייבו ולא יישלחו