משלוחים לכל בתי החולים ולכל הארץ
המתנה המושלמת ליולדת מוצרים שימושיים בלבד
סולי המתנה המושלמת ליולדת

משלוחים ליולדות

מאת: סולי מתנות לידה  |  פורסם ב: 15.10.2017 / 01:17:09

משלוחים ליולדות

לידה היא אירוע עצום בחיי האם ומשפחתה הקרובה. זהו אירוע משמח במיוחד, מרגש, וכל אחד שמכיר את היולדת מתחבר לשמחה העצומה שלה. כל אלה לפעמים גורמים לנו לשכוח שהלידה היא גם אירוע קשה מאוד מבחינה פיזית ליולדת. בסרטים, היולדות משמיעות אנקה קצרה, ולאחר מספר לחיצות התינוק יוצא לאוויר העולם. במציאות, השתלשלות העניינים קצת שונה, ויולדות רבות חוות טראומה פיזית ונפשית במהלך הלידה. לעתים מדובר בחתכים, בקרעים ואפילו בניתוחים שונים.

כל אלה הופכים את חווית הלידה עבור היולדת לחוויה קשה. נכון, מדובר בחוויה מרגשת ומשמחת, אבל היולדת זקוקה לזמן איכות עם עצמה ועם התינוק שלה על מנת להתאושש. לרוב, כאשר מישהי קרובה אלינו יולדת, אנחנו לוקחים זאת כמובן מאליו שנבוא לבקר אותה בבית החולים. אבל עבור היולדת ההגעה שלנו עשויה להתפרש באופן שלילי, וזה מצב שכדאי להימנע ממנו.

אבל מה בכל זאת אפשר לעשות כדי לשמח את היולדת, מבלי להגיע לבית החולים או ליפול עליה כנטל בימים הראשונים בבית? הפתרון לכך הוא קל ומהיר – משלוחים ליולדות. למעשה, כל מה שאפשר להעניק ליולדת בתור מתנה רגילה, אפשר גם לשלוח אליה עם שליח עד הבית. מניסיון, יולדות רבות יעריכו מאוד את ההתחשבות שלכם בכך שבחרתם במשלוח, במקום לבוא באופן אישי לבית החולים או לבית שלה.

אז מה כדאי לשלוח ליולדת בתור מתנה? זה יכול להיות הכל, החל מערכות טיפוח לה ולתינוק, זרי פרחים עם הקדשות אישיות, שוקולדים, תמרוקים, בגדים לתינוק וכו'. אם אתם מחפשים מתנה מקורית יותר, אפשר למשל לשלוח כרית הנקה, סינר הנקה, פינוקים לשעת השינה ומגוון רחב של ערכות שכל מטרתן לפנק ולחבק את היולדת ואת התינוק.

לסיכום, יש מצבים רבים בהם מומלץ דווקא לבצע משלוח של המתנה שלכם ליולדת, במקום להגיע באופן אישי לביתה או לבית החולים. יולדות רבות זקוקות לזמן ולשקט על מנת להתאושש מחוויית הלידה, והמשלוח מכם ייתפס בעיניהן כהתחשבות ראויה לציון. מנגד, מתנות מושקעות אשר כוללות אורחים רבים הנופלים כטרחה על היולדת, עשויות להיתפס באופן שלילי.

תגובות
1700-552-882
ראשי
מתנות לידה להולדת הבןמתנות לידה להולדת הבתזרים ליולדותמתנות לתאומים / ולשלישיותמארזים מיוחדיםמוצרים נילווים לתינוק ולאם
מי אנחנוהצוות שלנוברכות מומלצותסרטוני וידאומשלוחים והחזרותשאלות ותשובותמדיניות הפרטיותתקנון האתרמפת האתרצור קשר
משלוח מתנות לבית החולים אסף הרופאמשלוח מתנות לבית חולים איכלובמשלוח מתנות לבית חולים הכרמל בחיפהמשלוח לבית חולים הדסה עין כרם, ירושליםבית חולים הדסה הר הצופים, ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים העמק, עפולהמשלוח מתנות לבית חולים קפלן, רחובותמשלוח מתנות לבית החולים זיו,צפתמשלוח לבית חולים שערי צדק, ירושליםמשלוח לבית חולים ביקור חולים ירושליםמשלוח מתנות לבית חולים הלל יפה, חדרהמשלוח מתנות לבית חולים וולפסוןמשלוח מתנות לבית החולים רמב"ם, חיפהבית חולים מרכז רפואי שיבא, תל השומרמשלוח לבית חולים הגליל, נהריהמשלוחים לבית החולים פוריה, טבריהמשלוחי מתנה למרכז הרפואי בני ציון משלוח מתנות לבית חולים אסותא אשדודמשלוח מתנות לבית החולים לניאדומשלוח מתנות לבית החולים בלינסון
בלוג
המתנה המושלמת ליולדתמתנות ליולדת: בואו לבחור מארז ליולדתמשלוח פרחים בירושלים ליולדתבחירת מתנות ליולדת סולי מתנה ליולדת בעיצוב אישי מזל טוב להולדת הבת יולדות אוהבות שמפנקים אותןאז מה לקנות או מה קונים ליולדת ?הדברים הראשונים שצריך שתינוק נולד מתנות לידה- חושבים לטווח הרחוק

 

לקוחות יקרים!

יצאנו להפסקת פרסומת קלה ....

נחזור לפעילות מלאה החל מ10.11.19

 

שימו לב! הזמנות שיבוצעו באתר החל מהיום לא יחוייבו ולא יישלחו